Musical en toneel

Stralen in het theater: in een musical of op toneel.

Musical

Van musicals word je vrolijk. Zeker als je er zelf in meespeelt. Zie jij jezelf als de nieuwe Chantal Janzen of Freek Bartels? Dan wordt het tijd om aan te kloppen bij onze afdeling Musical. Elk jaar ga je de planken op voor een echte uitvoering. Soms is dit een grote musicalproductie.

Onze eigen, best wel zeer succesvolle  musicalproductie Once on this Island ging in maart 2012. Een jaar daarna was de beurt aan de minstens zo geslaagde productie Annie – De Musical.

Toneel

Op het toneel mag alles: boos worden of juist erg verdrietig zijn. Schreeuwen van plezier, hartstikke gek doen of juist iets doen waardoor iedereen denkt dat het echt is. Heb je weleens een oud vrouwtje beroofd? Ruzie gemaakt met je broertje over de afwas? Gespookt op een verlaten kerkhof? Of een feestje gevierd met zombies? Op toneel kan alles wat je bedenkt!

Bekijk hieronder ons aanbod musical en toneel voor verschillende leeftijden.

AANBOD MUSICAL EN TONEEL:

leeftijd
  • alles
  • voor de kleinsten
  • 6 tot 12 jaar
  • 12 tot 21 jaar
duur
  • alles
  • jaarcursus
  • korte cursus
locaties
  • alles
  • Stadsplein
Contact

Heeft u een vraag of een opmerking, neem dan contact op via onderstaand contactformulier. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

Typ hier uw zoekopdracht (bijv. instrument of cursusnaam) en druk op enter

Muziek en Dansschool Amstelveen